Sīkdatņu politika

Šīs Sīkdatņu politikas mērķis ir izskaidrot, kāda veida sīkdatnes un citas tehnoloģijas tiek izmantotas tīmekļa vietnē airBaltic People | Vacancies, izskaidrojot šādu sīkdatņu un citu tehnoloģiju izmantošanas nolūkus, kā arī sniegt norādījumus, kā pārvaldīt izvēlētos sīkdatņu iestatījumus.

 Šī politika papildina Privātuma politiku, kas publicēta Recruitment Privacy Policy (airbaltic.com).

 “Air Baltic Corporation” AS rīkojas kā Sīkdatņu politikā norādīto datu pārzinis. Uzņēmuma reģistrācijas numurs: 40003245752, juridiskā adrese: Mārupes nov., Lidosta "Rīga", Tehnikas iela 3, LV-1053, tīmekļa vietne airBaltic People | VacanciesMēs vienmēr aizsargāsim Jūsu informāciju un regulāri uzlabosim šo Sīkdatņu politiku. Mēs informēsim Jūs par jebkurām izmaiņām šajā Sīkdatņu politikā, publicējot grozījumus šajā tīmekļa vietnē ar datumu, kurā tie ir spēkā. Jūs vienmēr varēsiet saņemt iepriekšējās Sīkdatņu politikas versijas,  sūtot e-pastu uz gdpr@airbaltic.com.

Pēdējo reizi atjaunināts:08.09.2022 

1. Kas ir sīkdatnes un citas tehnoloģijas?

Mēs izmantojam sīkdatnes, skriptus, tīmekļa bāksignālus, izsekošanas URL, pikseļu tagus un citas izsekošanas tehnoloģijas (šajā politikā turpmāk tekstā – sīkdatnes), lai piedāvātu Jums vislabāko iespējamo pieredzi mūsu tīmekļa vietnē un parādītu personalizētu saturu.

Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kas tiek nosūtīti no tīmekļa servera (piemēram, airBaltic People | Vacancies) uz Jūsu pārlūkprogrammu ikreiz, kad apmeklējat tīmekļa vietni. Sīkdatnes neapdraud Jūsu ierīci, un atkarībā no Jūsu pārlūkprogrammas iestatījumiem un Jūsu izvēlēm tās var saglabāt vai noraidīt.

Tīmekļa informatori (jeb “web becons”) ir neliels attēla fails, kas tiek izmantots mūsu tīmekļa vietnēs un e-pastos, lai savāktu informāciju no Jūsu ierīces, piemēram, IP adresi, laiku, kad atvērāt e-pastu vai apskatījāt tīmekļa vietni, pārlūkprogrammas veidu un sīkdatņu esamību, kuras iepriekš iestatījis tas pats serveris.

Izsekošanas pikselis ir HTML koda fragments, kas tiek ielādēts, kad lietotājs apmeklē tīmekļa vietni vai atver e-pastu. Tas ir noderīgi, lai izsekotu lietotāju uzvedību un reklāmas efektivitāti. Izmantojot izsekošanas pikseļus, reklāmdevēji var iegūt datus tiešsaistes mārketingam, tīmekļa analīzei vai e-pasta mārketingam. Izmantojot auditācijas pierakstu analīzi, datu novērtēšanu vai atbilstošus analītiskos rīkus, šos datus var izmantot dažādiem mērķiem, piemēram, atkārtotai mērķauditorijas atlasei.

Sīkdatnes var iedalīt divās galvenajās grupās, piemēram, pirmās puses sīkdatnes un trešās puses sīkdatnes. Pirmās puses sīkdatnes ir airBaltic sīkdatnes un nosūta informāciju tikai mums. Savukārt trešo pušu sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē ievieto trešās personas un nosūta informāciju tādām trešajām personām, kuras atpazīst attiecīgo sīkdatni. Ikdienas prakses ietvaros mums nav nolūks identificēt Jūs kā fizisku personu, tāpēc informācija tiek pseidonimizēta vai anonimizēta, jo sīkdatnēm ir tendence identificēt Jūsu ierīci. Tomēr ir daži gadījumi, kad noteiktas sīkdatnes ietver arī personas datus.

 Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantoti vairāki sīkdatņu veidi atkarībā no to mērķa, piemēram, Nepieciešamās sīkdatnes, Statistikas sīkdatnes, Personalizēta satura sīkdatnes un Personalizētas reklāmas sīkdatnes. Nepieciešamās sīkdatnes ir vajadzīgas mūsu tīmekļa vietnes darbībai un pakalpojuma pieejamības nodrošināšanai mūsu tīmekļa vietnē. Šīs ir nepieciešamās sīkdatnes, un šāda veida sīkdatnēm mēs nejautājam Jūsu piekrišanu. Taču cita veida sīkdatnēm -  Statistikas sīkdatnēm un Personalizētas reklāmas sīkdatnēm – mēs iegūstam Jūsu piekrišanu informatīvajā sīkdatņu brīdinājuma logā (“pop-up window” vai baneris), kad atverat tīmekļa vietni.

Jūs varat izlemt, kādiem nolūkiem Jūs atļaujat mums apstrādāt Jūsu datus, izmantojot augstāk minētās tehnoloģijas. Jūs varat brīvi izvēlēties, kuras sīkdatnes atļaujat mums izmantot, izņemot Nepieciešamās sīkdatnes, jo tās ir nepieciešamas, lai nodrošinātu mūsu tīmekļa vietnes darbību, un Jūs varētu saņemt mūsu pakalpojumus.

 2. Kādi ir sīkdatņu nolūki un to tiesiskais pamats?

Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai nodrošinātu mūsu tīmekļa vietnes darbību un uzturēšanu, nodrošinātu tās administrēšanu, pārvaldību un drošību, un sniegtu Jums pakalpojumus. Sīkdatnes tiek izmantotas arī, lai padarītu mūsu saturu un reklāmas atbilstošākas Jūsu interesēm. Mēs varam arī apkopot un dalīties ar informāciju par Jūsu uzvedību mūsu tīmekļa vietnē ar sociālo mediju un citiem reklāmas partneriem, izmantojot sīkdatnes un citas līdzīgas tehnoloģijas kā servera API savienojumu un objektu izvietošana mūsu tīmekļa vietnē.

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes. Detalizētāka informācija par sīkdatņu veidiem ir pieejama zemāk šajā Sīkdatņu politikā.

Sīkdatnes, kuras pēc noklusējuma tiek izmantotas tīmekļa vietnes darbības nodrošināšanas mērķiem, tiek uzskatītas par Nepieciešamajām sīkdatnēm. Šādas sīkdatnes nepieciešamas, lai lietotājs varētu pārlūkot tīmekļa vietni un izmantot un piekļūt tīmekļa vietnē piedāvātajiem pakalpojumiem, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes administrēšanu, pārvaldību un drošību. Nepieciešamās sīkdatnes nevar atspējot, taču tās var izdzēst pārlūkprogrammas līmenī. Tomēr, ņemiet vērā, ka gadījumā, ja atkal apmeklēsiet mūsu tīmekļa vietni, tiks atkārtoti atspoguļots informatīvais sīkdatņu brīdinājuma logs, un Nepieciešamās sīkdatnes joprojām būs obligātas. Šo sīkdatņu apstrādes tiesiskais pamats ir mūsu likumīgās intereses saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas Nr. 679/2016 (turpmāk – VDAR) 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu. Mūsu leģitīmo interešu pamatā ir tīmekļa vietnes drošības un funkcionalitātes nodrošināšana.

Citiem sīkdatņu nolūkiem - tādiem kā Statistikai, Personalizētam saturam tīmekļa vietnē un Personalizētai reklāmai, mēs iegūstam Jūsu piekrišanu saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu, kuru esat mums devis vai atteicies no piekrišanas došanas, veicot attiecīgu izvēli informatīvajā sīkdatņu brīdinājuma logā, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni. Jūs varat brīvi izlemt, kādiem nolūkiem atļaujat izmantot sīkdatnes (izņemot Nepieciešamās sīkdatnes, kas nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību). Turklāt Jūs varat brīvi mainīt savu izvēli jebkurā laikā, veicot attiecīgas izmaiņas sīkdatņu iestatījumos mūsu tīmekļa vietnē.

3. Sīkdatņu kategorijas.

3.1. Nepieciešamās sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes ir sīkdatņu kategorija, kuras tiek ievietotas Jūsu ierīcē, lai nodrošinātu Jums pakalpojumus, kas pieejami mūsu tīmekļa vietnē, kā arī lai uzlabotu tīmekļa vietnes darbību un funkcionalitāti (piemēram, uzlabotu tīmekļa vietnes ielādes ātrumu) un nodrošinātu tīmekļa vietnes administrēšanu, pārvaldību un drošību. Mēs izmantojam informāciju, ko apkopojam tīmekļa vietnes darbības nodrošināšanai, piemēram, datu plūsmas un saziņas kontrolei, sesijas identificēšanai, , surogātpasta un ļaunprātīgas izmantošanas novēršanai, krāpniecisku darbību identificēšanai un novēršanai, drošības nepilnību vai kļūdu noteikšanai un izpildes nodrošināšanai, mūsu satura licences ierobežojumu izpildei, identificējot piemērotās valodas izvēli, kādā Jums atspoguļot mūsu tīmekļa vietni un nodrošinot un uzlabojot pakalpojumu. Bez šīm nepieciešamajām sīkdatnēm mūsu tīmekļa vietnes darbība nav iespējama un var tikt būtiski traucēta. (RECaptcha) Nepieciešamās sīkdatnes tiek izmantotas drošības nolūkos, kad mēs lūdzam Jūs apstiprināt, ka neesat robots, tas palīdz mums nodrošināt mūsu vietnes drošību un padarīt Jūsu pieredzi mūsu vietnē aizsargātu.

3.2. Statistika

Mēs izmantojam sīkdatnes statistikas nolūkos, pamatojoties uz Jūsu piekrišanu. Šo sīkdatņu mērķis ir novērtēt un uzlabot lietotāja pieredzi, piemēram, šīs sīkdatnes palīdz mums saprast, kuras mūsu tīmekļa vietnes sadaļas ir interesantākas apmeklētājiem. Šīs sīkdatnes apstrādā informāciju apkopotā veidā par to, kā apmeklētāji izmanto airBaltic People | Vacancies. Tas ļauj mums nepārtraukti uzlabot mūsu vietņu kvalitāti un saturu.

Statistikas nolūkos mēs izmantojam pirmās un trešās puses sīkdatnes. Šim nolūkam mēs varam apstrādāt un analizēt apkopotu anonīmu informāciju. Mūsu mērķis nav analizēt datus individuālā līmenī, tāpēc šim nolūkam netiek apstrādāti personas dati, ir tikai dati apkopotā veidā par apmeklētāju plūsmu un informācija par to, kuras mūsu tīmekļa vietnes sadaļas tiek apmeklētas vairāk un kuras mazāk.

 3.3. Personalizēts saturs tīmekļa vietnē

Šīs ir pirmās puses (airBaltic) vai trešo pušu sīkdatnes, kas saglabā Jūsu iepriekšējo apmeklējumu izvēles/preferences, lai ērtāk izmantotu mūsu tīmekļa vietni (piemēram, Jūsu izvēlētā valoda, Jūsu meklētās vakances), kā arī apkopo lietotāju atsauksmes, lai uzlabotu mūsu tīmekļa vietni un novērtētu Jūsu intereses, lai sniegtu Jums unikāli pielāgotu saturu un piedāvājumus.

Turklāt šāda veida sīkdatnes, ja tās tiek iestatītas, ļauj serveriem atpazīt ierīci, kad Jūs atkārtoti apmeklējat mūsu tīmekļa vietni. Izmantojot šo tehnoloģiju, mēs varam vienkāršot un optimizēt Jūsu digitālo pieredzi ar airBaltic, kā arī ļaut Jums gūt labumus no personalizēta satura un piedāvājumiem, kas pielāgoti Jūsu vajadzībām.

Papildus, minētās sīkdatnes tiek izmantotas, lai  izsekotu trešo pušu vietņu efektivitātei, kas mums sniedz mārketinga vai citus pakalpojumus.

3.4. Personalizēta reklāma

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas vairākas tehnoloģijas, lai, apmeklējot sociālos medijus un citas tīmekļa vietnes, parādītu Jums atbilstošāku airBaltic People saturu, reklāmas un piedāvājumus. Ar trešo pušu sīkdatņu, API savienojuma vai citu tehnoloģiju palīdzību informācija par Jūsu uzvedību mūsu tīmekļa vietnē (piemēram, ņemot vērā Jūsu vakanču meklēšanas vēsturi un preferences) tiek nodota mūsu sociālo tīklu partneriem un citiem medijiem, kuri pēc tam var Jums atspoguļot personalizētu reklāmu (piemēram, Jūs varat redzēt savu pēdējo meklēto vakanci), kad apmeklējat sociālos medijus. Dati tiek nodoti drošā formātā, pielietojot jaucēkodus (“hashed”).

 Informējam, ka saistībā ar kopīgo domēnu ar www.airBaltic.com, šī mājaslapa satur noteiktas sīkdatnes, kuras iestrādātas www.airBaltic.com, taču šādas sīkdatnes neievāc nekādus datus no šīs tīmekļu vietnes. Detalizētāku informāciju par www.airbaltic.com iestrādātajām sīkdatnēm varat atrast: https://www.airbaltic.com/en/cookie-policy

 

 4. Kā mēs iegūstam Jūsu piekrišanu sīkdatnēm un kā Jūs varat mainīt un pārvaldīt Jūsu izvēlēto sīkdatņu iestatījumus (tostarp piekrišanas atsaukšanu)?

4.1. Sīkdatņu izvēle informatīvajā sīkdatņu brīdinājuma logā – lietotāja piekrišanas iegūšana.

Apmeklējot mūsu tīmekļa vietni, Jūs redzēsiet informatīvo sīkdatņu brīdinājuma logu (baneri) par sīkdatnēm, kurā norādīta vispārīga informācija par sīkdatnēm, to veidiem un kurā tiek dota Jums iespēju izvēlēties, kāda veida sīkdatnēm Jūs piekrītat. Jūs varat pieņemt lēmumu un piekrist noteikta veida sīkdatnēm, aktīvi atzīmējot un apstiprinot attiecīgo sīkdatņu veidu. Gadījumā, ja vēlaties piekrist visu veidu sīkdatnēm, varat izvēlēties iespēju akceptēt visas sīkdatnes. Tik pat pieejamā veidā Jums ir iespēja apstiprināt tikai Nepieciešamās sīkdatnes – šādā gadījumā tiks izmantotas tikai Nepieciešamās sīkdatnes un cita veida sīkdatnes tiks automātiski noraidītas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Jūs jebkurā laikā varat brīvi mainīt savas domas (4.3. sadaļā, tiks parādīts ar piemēru).

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu. Piekrišanas atsaukšana neietekmē apstrādes likumību, kas balstīta uz piekrišanu pirms tās atsaukšanas.

Jūsu piekrišana nav nepieciešama, Nepieciešamajām sīkdatnēm, kuras ir obligātas, lai tīmekļa vietne darbotos, kā minēts šīs Sīkdatņu politikas 4.3. sadaļā.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka izvēles, ko veicat informatīvā sīkdatņu brīdinājuma loga ekrānā, tiks uzskatītas par Jūsu piekrišanu sīkdatnēm un citām līdzīgām tehnoloģijām.

 4.2. Pārlūkprogrammas iestatījumi.

Galvenokārt visas pārlūkprogrammas atļauj izmantot visu veidu sīkdatnes, tomēr dažas pārlūkprogrammas piedāvā pārlūkprogrammas paplašinājumus, lai iestatītu sīkdatņu noraidīšanu (daži piedāvā iespēju iestatīt “Do not track” jeb neizsekošanas risinājumu, kas nozīmē, ka izsekošanas sīkdatnes var tikt noraidītas pārlūkprogrammas līmenī). Tādā gadījumā, pat ja Jūs piekrītat noteikta veida sīkdatnēm tīmekļa vietnē, pārlūkprogramma pēc noklusējuma var noraidīt šādas sīkdatnes. Parasti šādu sīkdatņu bloķētāju mērķis ir ierobežot tiešsaistes izsekošanu, taču daži no tiem var bloķēt arī dažas Nepieciešamās sīkdatnes. Ja Nepieciešamās sīkdatnes tiek bloķētas, tīmekļa vietnes darbība var tikt negatīvi ietekmēta, un tīmekļa vietne var nedarboties  vai darboties ar būtiskiem traucējumiem.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka pārlūkprogrammas iestatījumi var ietekmēt tikai sīkdatņu tehnoloģiju, un tie neietekmē citas līdzīgās tehnoloģijas, piemēram, API savienojumu, kas darbojas bez sīkdatnēm. Piemēram, ja mūsu tīmekļa vietnē piekrītat personalizētai reklāmai, tad papildus sīkdatņu tehnoloģijai mēs izmantojam arī citas līdzīgas tehnoloģijas, piemēram, API savienojumu, kas darbojas bez sīkdatņu iestatīšanas pārlūkprogrammā. Šādā gadījumā dati tiek nosūtīti mūsu darbības partnerim tieši no tīmekļa vietnes (sūtīšanas procesā nodrošinot atbilstošu informācijas aizsardzību). Piemēram, šāda veida risinājums tiek izmantots gadījumos, kad esat piekritis Personalizētas reklāmas sīkdatnēm, un mēs nosūtām informāciju par Jūsu meklētajām vakancēm sociālo mediju pakalpojumu sniedzējam, piemēram, Meta (iepriekšējais – Facebook), kas Jūsu sociālo mediju kontā atspoguļo Jums piemērotas reklāmas.

Atcerieties, ka pārlūkprogrammas iestatījumus varat mainīt jebkurā laikā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mums nav piekļuves Jūsu pārlūkprogrammas iestatījumiem, tāpēc tikai Jūs varat mainīt šos iestatījumus.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Jūs jebkurā laikā varat izdzēst jau apstiprinātās sīkdatnes pārlūkprogrammas līmenī. Tādā veidā Jūs varat atsaukt savu jau sniegto piekrišanu pārlūkprogrammas līmenī. Lūdzu, ņemiet vērā, ka sīkdatņu dzēšana pārlūkprogrammas līmenī ietekmēs tikai sīkdatņu tehnoloģiju, taču neietekmēs citas līdzīgas tehnoloģijas. Šādā gadījumā Jūs vienmēr varat atsaukt Jūsu piekrišanu mūsu tīmekļa vietnē, kā tas norādīts Sīkdatņu politikas 4.3. sadaļā – deaktivizējot attiecīgo sīkdatņu kategoriju, kuru vēlaties noraidīt.

Zemāk ir pieejama informāciju par to, kā dažās pārlūkprogrammās varat pārvaldīt savas sīkdatnes:

4.3. Sīkdatņu iestatījumu maiņa mūsu tīmekļa vietnē.

Lai padarītu sīkdatņu pārvaldīšanu Jums ērtāku un dotu iespēju jebkurā laikā ērti pārvaldīt Jūsu sīkdatņu (sīkdatņu un citu līdzīgu tehnoloģiju) iestatījumus, proti, atsaukt jau doto piekrišanu tikpat ērti kā tā tiek dota vai nodrošinot iespēju sniegt jaunu piekrišanu, mūsu tīmekļa vietnē ir īpaša poga, kas var viegli palīdzēt Jums jebkurā laikā mainīt savas domas, nospiežot šo pogu, Jūs varat brīvi izvēlēties, kuras sīkdatnes Jūs atļaujat mums izmantot, pārlūkojot mūsu tīmekļa vietni , izņemot Nepieciešamās sīkdatnes. Lūdzu, rūpīgi iepazīstieties ar šajā Sīkdatņu politikā pieejamo informāciju un izvēlieties sev vēlamās sīkdatnes, un atcerieties, ka Jūs vienmēr varat mainīt savas domas un pielāgot sīkdatņu iestatījumus atbilstoši savām vajadzībām.

Cookie policy

This Cookie policy aims to explain what type of cookies and other technologies are used at airBaltic People | Vacancies website, explaining purposes for such cookies and other technologies and provides guide on how you can manage the chosen preferences.

This policy complement the Privacy Policy published at Recruitment Privacy Policy (airbaltic.com).

The controller of data processing described in the Cookie policy is Air Baltic Corporation AS, registration number: 40003245752, legal address: Marupes nov., Lidosta "Riga", Tehnikas iela 3, LV-1053, website airBaltic People | Vacancies. We always protect your information and it is improtant for us that this Cookie policy is up to date, therefore, we may regularly improve this Cookie policy. We will inform you about any changes to the Cookie policy by amending the publication date on this website. You can always obtain earlier editions of this Cookie policy by contacting gdpr@airBaltic.com 

Last updated on 08.09.2022

1. What are cookies and other technologies?

We use cookies, scripts, web beacons, tracking URLs, pixel tags and other tracking technologies (in this policy hereinafter referred as cookies) to offer you the best possible experience on our website and display personalized content.

Cookies are small text files sent from a web server (such as that of airBaltic People | Vacancies) to your browser whenever you visit a website. Cookies pose no risk to your device and can either be saved or rejected, depending on your browser settings and your choices.

A web beacon is a small image file that are used on our websites and emails to collect information from your device, such as an IP address, the time you opened the e-mail or viewed the website, the browser type and the existence of cookies previously set by the same server.

A tracking pixel is an HTML code snippet which is loaded when a user visits a website or opens an email. It is useful for tracking user behavior and conversions. With a tracking pixel, advertisers can acquire data for online marketing, website analysis or email marketing. With log file analysis, long data evaluation or using appropriate analytical tools, this data can be used for different purposes, for example retargeting.

Cookies can be divided in two main groups, such as first party cookies and third-party cookies. First party cookies come from airBaltic and send information only to us. Third-party cookies are placed by third parties on our website and send information to such third parties that recognize the relevant cookie. The usual practice is that there is no purpose to identify you as an individual, therefore the information is pseudonymized or anonymized because cookies tend to identify your device. However, there are some cases when certain cookies include also personal data.

There are several types of cookies used at our website, depending on its purpose, such as Necessary cookies, Statistics cookies, Personalized website content cookies and Personalized advertisement cookies. The Necessary cookies are required to ensure our website functionality and that services are available for you at our website. These are necessary cookies and for this type of cookies we are not collecting your consent. However, for other types of cookies, such as Statistics cookies, Personalized website content cookies and Personalized advertisement cookies – we collect your consent at the pop-up window screen, when you visit the website.

You can decide for what purposes you allow us to track your data through the above-mentioned technologies. You are free to choose which cookies you allow us to use, except Necessary cookies since they are required to ensure our website operates and you may receive our service.

2. What are the purposes and legal grounds of the cookies?

The cookies are necessary in order to operate and maintain our website, to ensure its management and governance, security and provide services to you. Cookies are also used to make our content and adverting more relevant to your interests; if you consent, we may also collect and share information about your behavior in our website with our social media and other advertising partners by using cookies and other similar technologies like server-side API and object placement in our website.

We are using different types of cookies. More detailed information on types of cookies are available below in this Cookie policy.

There are cookies, which are used by default for necessary functional purposes and are considered as necessary cookies to allow the user to browse the website and use and access the service offered in the website, to ensure management and governance, security of the website. Necessary cookies cannot be disabled, but you can delete them at a browser level. However, if you enter our website again, then again new pop-up window will be reflected and necessary cookies will still be mandatory. The legal basis for the processing of these cookies is our legitimate interests pursuant to General Data Protection Regulation No. 679/2016 (hereinafter - GDPR) Article 6, Subparagraph 1(f). The base of our legitimate interest is to ensure the security and functionalities of the website.

For other purposes of cookies such as Statistics, Personalized website content and Personalized advertisement, we seek your consent pursuant to Article 6, Subparagraph 1(a) of GDPR, which you have given to us or decided not to give your consent - by making relevant choices and selections in the cookies consent pop-up screen when you visit our website. You can freely decide for what purposes you allow to use cookies (except Necessary cookies that are embedded to allow website to operate).  Besides, you may freely change your mind and change your cookies settings at our website or at a browser level.

3. Categories of the cookies.

3.1. Necessary cookies

These are necessary cookies, which are placed on your device to provide you with the services available throughout our websites, as well as to enhance website operation and functionality (e.g., improve website loading speed) and ensure governance and management, security of the website. We use the information we collect for operational purposes such as controlling data flow and communication, , for spam and abuse prevention, to identify and prevent fraudulent activities, to identify security gaps or errors and enforcing our content license restrictions, determining preferred language and providing and improving the service. Without Necessary cookies operation of our website is not possible and may be significantly interrupted. (RECaptcha) Necessary cookies are used for security, when we ask you to confirm that you are not a robot, it helps us to keep our website safe and make your experience on our website protected.

3.2. Statistics

We use cookies for statistical purposes, based on your consent. The purpose of these cookies is to evaluate and improve user experience, for example, these cookies help us to understand which websites of our website are more interesting for visitors. These cookies collect information about the way airBaltic People | Vacancies is used by its visitors in an aggregated form. This allows us to continuously improve the quality and the content of our websites. We are using first party and third-party cookies for Statistics purposes. We may process and analyze aggregate anonymous information for this purpose. Our intention is not to analyze data at individual level; therefore, no personal details are processed for this purpose, only aggregated data about traffic and information about which sections of our website are interesting for visitors.

3.3. Personalized website content

These are first party (airBaltic) or third-party cookies, which stores your preferences from previous visits for more convenient use of our website (for example, the language you have chosen, your searched vacanies), as well as collect user feedback to improve our website and evaluate your interests to provide you with unique customized content and offers.

Additionally, these types of cookies, if enabled, allow servers to recognize the device when you return to our websites. By using this technology, we are able to simplify and optimize your digital experience with airBaltic, as well as to allow you to benefit from personalized website content and offers tailored to your needs. These cookies are also used to track the effectiveness of the third-party websites that provide us with marketing or other services.

3.4. Personalized advertisement

Several technologies are used to show you more relevant airBaltic People content, advertisements and offers, when you visit social media and other websites. With a help of third-party cookies, API connection or other technologies the information about your behavior on our website (for example, taking into account your vacancies search preferences) is transferred to our social media partners and advertising networks, who afterwards may reflect personalized advertisement to you (for example, you may see your latest searched vacancies when you visit social media). The data is transferred in secure hashed format.

 

Please, be informed that due to the common domain with www.airBaltic.com, this page contains certain cookies embedded in www.airBaltic.com, however, such cookies are not collecting any data from this website. More detail information on cookies embedded in www.airbaltic.com, you can find: https://www.airbaltic.com/en/privacy-policy

4. How we collect your consent on cookies and how you can change and manage your preferences (including withdrawal of your consent)?

4.1. Cookies preferences in the pop-up window – collecting consent from a user.

When you visit our website, you will see a pop-up window on cookies, explaining general information and types of cookies. In this pop-up window you may manage your cookies preferences by making a choice on what type of cookies you allow us and third parties to use. You may make a decision and consent to certain types of cookies, by actively ticking respective cookie type and accepting chosen preferences or if you are willing to accept all types of cookies you may choose option to accept all cookies. You may also choose to accept only Necessary cookies – in such a way we will use only Necessary cookies for website functionality and other types of cookies will be automatically rejected. Please, note that you can change your mind freely at any time (in particular Section 4.3., will be shown with an example).

Please, be informed that you have the right to withdraw your consent at any time. The withdrawal of consent shall not affect the lawfulness of processing based on consent before its withdrawal.

Your consent is not required for the Necessary cookies that are mandatory for website to operate as mentioned in the Section 4.3. of this Cookie policy.

Please note that choices you make at a pop-up window screen will be considered as your consent to the cookies and other similar technologies.

4.2. Browser settings

Mainly all browsers allow all type of cookies, however, there are some browsers offering browser’s extension to set cookies’ rejection (some offer opportunity to set “Do not track” set-up, which means that tracking cookies may be rejected), meaning that even if you will agree on visited website to certain types of cookies, the browser may reject such cookies by default even if you consent to them. Usually, the purpose of such cookies blockers is to limit online tracking, however, some of them may block also some Necessary cookies. If some Necessary cookies are blocked, then the functioning of the website may be negatively impacted and the website may not function as smoothly as it should.

Please, note that browser settings may impact only cookies' technology and it may not impact other technologies employed, for example, API connection, which means that there is no cookie embedded at a browser level. For example, if you consent at our website to Personalized advertisement, then additionally to the cookie's technology, we employ also other similar technology. This other similar technology involves API connect, which does not involve the browser. In such a case data is shared with third parties directly from the website (ensuring sufficient protection when sending the information). Such type of solution is employed when we are sharing information with social media service providers, such as Meta (previous – Facebook) in order that you could see the relevant advertisements on your social media account.

Remember that you can change browser settings at any time. Please, note that we do not have access to your browser settings, therefore, only you can change such settings.

Please, note that you can delete already accepted cookies at a browser level at any time. In such a way you can withdraw your already given consent at a browser level. Deletion of cookies at a browser level will have impact on cookies technology, however, it will not have impact on other similar technologies since other type of technologies may have solutions not related to the browser. In such a case you can always withdraw your consent at our website, see Cookies policy, Section 4.3. – by de-activating the relevant category of cookies you want to reject.

Please, see below information on how you can manage your cookies in some browsers:

 4.3. Changing your cookies preferences at our website.

In order to make the process more convenient for you and give opportunity to manage your cookies (cookies and other similar technologies) preferences at any time, namely, withdraw the given consent at the same ease as it is given or giving new consent, we have included in our website a special button which can easily help you change your mind any time, by pressing this button you can choose freely, which cookies you allow us to use, while browsing our website, except Necessary cookies since they are necessary for website to operate sufficiently and no consent is required for such type of cookies. Please, get acquainted with the information on cookies available in this Cookie policy and make free choice on the cookies you would prefer and remember that you can always change your mind and adjust cookies preferences according to your needs.

5. Kā ar mums sazināties un izmaiņas šajā Sīkdatņu politikā.

Tā kā mēs katru dienu uzlabojam savu darbību, laiku pa laikam var rasties nepieciešamība aktualizēt šo Sīkdatņu politiku. Mēs aicinām Jūs sekot līdzi mūsu tīmekļa vietnei un aktuālajai Sīkdatņu politikas versijai, lai Jūs vienmēr būtu informēti par aktuālajām sīkdatnēm un citām mūsu tīmekļa vietnē izmantotajām tehnoloģijām.

 

Ja Jums ir kādi jautājumi par šo Sīkdatņu politiku, lūdzu, sazināties ar mums, rakstot brīvas formas ziņu uz gdpr@airbaltic.com un norādot savu jautājumu un/vai bažas. Mēs labprāt Jums palīdzēsim un sniegsim atbildi un paskaidrojumus (ja nepieciešams).

Informējam, ka informācija par personas datu apstrādi un Jūsu tiesībām uz Jūsu personas datiem ir pieejama mūsu Privātuma politikā, kas pieejama: Recruitment Privacy Policy (airbaltic.com)

5. How to contact us and changes in this Cookies policy.

Since we are improving our operation day by day, there might be a necessity to update this Cookie policy from time to time. Please, follow our website and the topical version of the Cookie policy will be always available therein. We invite you to follow any updates in the Cookie policy in order that you are aware and informed on the topical cookies and other technologies employed on our website.

In case you have any questions concerning this Cookie policy, please, do not hesitate to contact us by writing free text message to gdpr@airbaltic.com and indicating your question and/or concern. We will be happy to help you and provide you with an answer and explanation (if needed).

Please, be informed that information on personal data processing and your rights towards your personal data is available in our Privacy Policy, available: Recruitment Privacy Policy (airbaltic.com)